• Свеж
BRONZEDOG Валани Кожа Куче Јака Круг Јаже Милениче Јаки за Мали, Средни и Големи Кучиња Кутре Мачка Црвена Сина, Розова Теал Браун се Зголеми Зелена

BRONZEDOG Валани Кожа Куче Јака Круг Јаже Милениче Јаки за Мали, Средни и Големи Кучиња Кутре Мачка Црвена Сина,

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Куче јака може да се вклопи во Вратот Големина 16"-18".Ширина е 1/2".Вкупната должина е 22".Тежината е 57 грама.Валани куче јака е направен од мек полно зрно вистинска кожа со трајни челик тока и прстен.На нашите јаки може да се вклопи во мали, средни и големи кучиња.Тркалезна форма обезбедува удобност на вашите миленици.Оваа Јака е одлично за секојдневна употреба, како и посебни прилики.Куче Јаки дојде во розова, црвена, сина, зелена, теал, се зголеми и кафеава боја.Овие јаки се меки, но силни и издржливи.Валани јаки се особено добро прилагодени за долга коса куче раси.Тркалезна форма спречува заплитане и оштетување на кучето е крзно.

За производот

Купувачите избираат и