• Свеж
Saikai Touki Saikai Керамика Traiditional Јапонски Ориз Чаши (5 Чаши Сет) 31623 од Јапонија (Еден Пакет)

Saikai Touki Saikai Керамика Traiditional Јапонски Ориз Чаши (5 Чаши Сет) 31623 од Јапонија (Еден Пакет)

DEN 1009.68

Од стока
Достапно.

Овој сет од пет Јапонски сини и бели чинии секоја мерка 4.5" diam.x 2"h.Традиционално се користи како ориз чинии, тие се совршена големина за сладолед, јатчесто овошје или што и да посакате!.Направен во Јапонија, тие се микробранова печка и машина за миење садови безбедно. 10 Унца Капацитет.Пакувањето може да варираат.Големина : Еден Пакет.

За производот

Купувачите избираат и