• Свеж
Салата Pizazz | Сушени Боровинки & Мед Наздравија Pecans Салата Врвот | Не-ГМО, Без Вештачки Бои и Вкусови | 3.5 ОЗ Resealable Кеси, (Пакување од 12)

Салата Pizazz | Сушени Боровинки & Мед Наздравија Pecans Салата Врвот | Не-ГМО, Без Вештачки Бои и Вкусови |

DEN 858.24

Од стока
Достапно.

Пакет од Дванаесет 3.5 Унца торби на вкусна салата врвот направени со премиум сушени боровинки и лесно засладен pecans.Одлично да се врвот салати, супи, granolas, овес или само да се јаде како секој ден здрава ужинка.Добар извор на протеини & влакна & антиоксиданси.Додадете вашите омилени печива за додаде криза и исхрана.Не се ГМО.Низок Натриум По Порција.Вкус : Сушени Боровинки & Мед Pecans | Големина : 3.5 Унца (Пакување од 12).

За производот

Купувачите избираат и