• Свеж
Океанија Одбрана Црвена Точка на Монтирање на Плоча (CZ P07/P09)

Океанија Одбрана Црвена Точка на Монтирање на Плоча (CZ P07/P09)

DEN 1295.76

Од стока
Достапно.

Универзална Црвено-Точка на монтирање на плочи за пиштоли.Го заменува задните очите и се вклопува во постојните dovetail.Contoured на слајд-профил за да се обезбеди безбедна одредување дури и кога полнење на пиштол влечење на црвена точка.Го адаптерот плоча е универзална за работа со 'Shield' СМС/RMS - 'Вител' VENOM & Razor - 'Trijicon' RMR и било кој друг вид, кој е компатибилен со овие опрема.Факултативниот задните очите овозможува референтна точка ако црвено-dot не и помага со почетна усогласување на црвена точка.

За производот

Купувачите избираат и