• Свеж
Црвен Ѓавол 0915 Пена & Пополни Оган Блок Проширување на Полиуретан Пена Пломби, 12 оз, Портокал, Пакување од 1

Црвен Ѓавол 0915 Пена & Пополни Оган Блок Проширување на Полиуретан Пена Пломби, 12 оз, Портокал, Пакување од

DEN 353.04

Од стока
Достапно.

Инхибира Текот на Оган Преку Станбени Комунални Penetrations.Одлична Запечатување Против Гас, Чад и Енергија на Косата.Тип V Станбени Firelock.Стил : Пакување од 1 Брз и лесен за употреба.Печати, обврзници, и insulates, пополнување мали дупки во тавани, floorboards, бетон или cinder блок ѕидови, и околу канали, кабли, водоводни области, и централно греење цевки.Излечи пена може да се изшкуркан, обоен или обоени.Не содржи HCFCs или CFCs, па тоа е безбедно за атмосферата.Се користи во затворени простории или на отворено.

За производот

Купувачите избираат и