• Свеж
Креда и Chuckles Супер Збор Шпион - Зборот Игри за Деца, Возрасни, Возраст 8-99, Забава за Семејството Игра Ноќ, Едукативна Игра на Табла, Подароци за Деца од 8 и до

Креда и Chuckles Супер Збор Шпион - Зборот Игри за Деца, Возрасни, Возраст 8-99, Забава за Семејството Игра

DEN 598.80

Од стока
Достапно.

БРЗА КРЕАТИВНИ ЗБОР за ПРАВЕЊЕ на ИГРАТА : Шпиони на мисија со возбудливи декодер очила и 3 видови на Мисијата картички.Одличен за почетниците, просечната и експерт spellers, родителите и децата, наставниците и учениците. 2-4 Играчи.ЕДНОСТАВНО ДА се ИГРА, ФЛЕКСИБИЛНИ ИГРА : се Тркалаат на коцки, се подготви мисија картичка.Да биде прв да се направи еден збор со писмо токени.Промена на збор должина, размислување во категории и наддавање го задржува игра возбудлив.Победи со вештина и брзина.Соберат 5 карти.ГОЛЕМА СЕМЕЈНА ИГРА И УЧИЛНИЦА ИГРИ : А забава игра за возрасни и деца 8-12 години.Играат дома, на училиште или летни кампови.ВЕШТИНА ЗГРАДА АКТИВНОСТ : одличен начин за децата да научат правописот, подобрување на меморијата, стратегија, читање вештини.Развива Речник, Размислување, решавање на проблеми, Донесување на Одлуки и Концентрација.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА : Ова е повеќето возбудлива игра ќе најдете за Семејство Игра Ноќ.Неверојатно збор за градење игра која може да се ужива од страна на сите на возраст од 8 до 99. Забава за оние кои сакаат малку предизвик, anagrams, крстозбор и мозокот teasers.Најдобри Екран Бесплатни Подароци за девојки и момчиња 10 години и нагоре.Семејство Игра - Ние се гордееме со правење игри кои родителите, исто така, уживаат играјќи си со нивните деца.Изработка на учење и образование да се забавуваат.Правопис, Речник.Меморија, Зборот За Пребарување.Проблем за Решавање, Размислување и Расудување вештини.Брзина На Обработка, Внимание, Креативност.СЕМЕЈСТВО ИГРА ЗА ДЕЦА и ВОЗРАСНИ лица, на Возраст од 8 и нагоре.Супер Збор Шпион е лесно да се научат и забава за сите!Таа привлекува, не-збор-игра играчите, како и луѓе кои сакаат игри на зборови!Тоа е одлично за семејства и лица!Плус, тоа sharpens вештини како правопис, речник и критичко размислување, па наставниците се допаѓа, премногу!.Тоа е игра каде што можете да барате писмо плочки да се формира зборови кои се совпаѓаат со критериумот на Мисијата Картичка.Бидете првиот играч да го направите ова и Картичката е твое!Првиот играч да се соберат 5 картички ќе ПОБЕДИ на играта.На забавна мозокот градител - Победи со вештина, брзина, и доверба.Екстра здрав писмо токени во МДФ за повтори игра вредност.Кутија содржи 140 писмо токени, 108 Цел картички, 4 Декодер очила, 1 рака одржа декодер, 2 дрвени коцки, Песок-тајмерот, Крпа торба, инструкции.

За производот

Купувачите избираат и