• Свеж
Jstyle Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Mens Женска Студ Обетки Уво Приклучоци Тунелот Црна

Jstyle Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Mens Женска Студ Обетки Уво Приклучоци Тунелот Црна

DEN 1356.00

Од стока
Достапно.

Големина : Мерач Големина : 1mm=18 G; Ширина 7mm. 3 Боја Тунелот Студ Обетки, Повеќе Избори, Покажуваат Разлика Секој Ден.Стилски Уво Приклучоци, Костуми за Мажи и Жени од Сите Возрасти.Изработен од Квалитетни Нерѓосувачки Челик, Издржливи; Голема Позлата, Трајна Боја за Задржување. На 90-Ден Гаранција за враќање на Парите или Замена.

За производот

Купувачите избираат и