• Свеж
Чарлс Леонард Студент Ножици, Искрен Совет, 5 Инчи, Нерѓосувачки Челик, Избрани Бои (77530)

Чарлс Леонард Студент Ножици, Искрен Совет, 5 Инчи, Нерѓосувачки Челик, Избрани Бои (77530)

DEN 295.20

Од стока
Достапно.

Лесно задржете за мали раце.Обликувани пластични рачки.Нерѓосувачки челични ножеви.Универзален дизајн за лево и десно раце.Лесно да се одржи ножици за мали раце.Нерѓосувачки челични ножеви со моделирана пластична рачки.Универзален дизајн е идеален за право и лево раце употреба.Искрен совет, се достапни во асортиман на црвена, сина и fuchsia.

За производот

Купувачите избираат и