• Свеж
TOYANDONA Мини Јамка Ножици со Капак Лесно Контрола Лесно се Отвори Прилагодени Ножици за Деца со Посебни Потреби

TOYANDONA Мини Јамка Ножици со Капак Лесно Контрола Лесно се Отвори Прилагодени Ножици за Деца со Посебни Потреби

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Риболов, занаети, шиење, патување, добар сопатник за студенти и пензионери.Не се погодни за тешки употреба.Идеален за сечење жици, хартија и облека етикети.Ставете ги овие пенкало ножици безбедно во вашиот џеб, чанта, ранец, молив случај или briefcase.Нерѓосувачки Челик Виткање Преносни Патување Ножици Машина Свитлива Хартија String Занает Делите Ножици.Description Place овие пенкало ножици безбедно во вашиот џеб, чанта, ранец, молив случај или briefcase.Капакот и заклучување се осигура дека ножот е безбедно складирани и подготвени за непосредна употреба.Идеален за сечење жици, хартија и облека етикети.Карактеристики - Боја : Мешана Боја.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : 11.5 x 1.3 см.- Ставете ги овие пенкало ножици безбедно во вашиот џеб, чанта, ранец, молив случај или briefcase.- Идеален за сечење жици, хартија и облека етикети.- Риболов, занаети, шиење, патување, добар сопатник за студенти и пензионери.- Не се погодни за тешки употреба.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Режа.

За производот

Купувачите избираат и