• Свеж
МОБ Ultrabrite LED Светло Бар, 100 Lumens, Plug-in, Мрак-да-Зората Сензор, Auto/On/Off Прекинувач, Дома Décor, Идеална за Спалната соба, Бања, бебе соба, Кујната, Ходникот, Бела, 12498, 1 Пакет

МОБ Ultrabrite LED Светло Бар, 100 Lumens, Plug-in, Мрак-да-Зората Сензор, Auto/On/Off Прекинувач, Дома Décor,

DEN 204.00

Од стока
Достапно.

Светла Ноќ Светлина – Обезбедува 100 lumens на светла бела светлина.Автоматски/Вклучено/Исклучено – Користете ја апликацијата phone switch за да смените од Прирачник За вклучување/Исклучување на Автоматско Светлосни Сензори режим.Компактна Големина Ноќ светлина користи само еден штекер, оставајќи 2 штекер слободни за употреба.Долг живот ЛЕР – Енергетски ефикасни LED значи дека нема да го замени светилки и извор на светлина се чувствува кул на допир, дури и по широка употреба.Безбеден и Сигурен – Ова сигурен ноќ светлина е УЛ наведени, дизајниран во САД и е направен да трае вашиот мир на умот.

За производот

Купувачите избираат и