• Свеж
Среден запад Алатки и Прибор за јадење MWT-6510C среден запад Snips Фалсификувани Сечилото Форумот Авијација Snips Сет (Пакување од 2)

Среден запад Алатки и Прибор за јадење MWT-6510C среден запад Snips Фалсификувани Сечилото Форумот Авијација

DEN 355.20

Од стока
Достапно.

Прекини "Малку-Преку-Точка" Прецизност намалувања целосно да сечилото совет крајот со што се намалува сечење потези и овозможува целосна и точна трим намалувања.Две парче форумот авијација сет вклучуваат и лево и десно се намали модели.Миленик на професионални лим трговци и изведувачи.Ножеви се топли капка-фалсификувани на молибден легиран челик и austemper термички обработени.Топла капка-фалсификувани процес произведува максимална сила.Сечење Должина : 1-1/4" Сечење Капацитет (CR/СС) : 18/22. Нови KUSH-N-МОЌ зафат се карактеризира со динамичен контура прст запре, мека на допир и не се лизга ребра.Среден запад Snips, направени во САД, фалсификувани сечилото форумот модел авијација snips се најдобрите светски!Ние нудиме на три различни сечилото шема модели и две нож цврстина опции во оваа категорија производ, како и две трговци сетови.Овие модели се изврши супериорен во однос на соодветниот модел ASME Барања за Изведба.Нашите форумот модел авијација snips се "На Лим Трговци Избор", бидејќи тие се навистина најлесен модели да се користи во различни лим сечење апликации.На форумот сечилото шема текови материјал далеку од ножеви.Ова им овозможува на snip да се движи напред без пречки при донесувањето минува низ долги листови.Тоа исто така им овозможува на snip да се намали построги криви, освен перките шема модели.Лево и десно сечилото шема модели се намали tightest облини додека директно сечилото моделот нуди малку подолго должина на сечење.Карактеристики Нови KUSH-N-МОЌ Костец.

За производот

Купувачите избираат и