• Свеж
Среден запад Моќ Секачи Долг се Намали Snip - Директно Намалување на Форумот Калај Сечење Shears со Фалсификувани Сечилото & КУШ ' N-МОЌ Удобност Костец - MWT-6516

Среден запад Моќ Секачи Долг се Намали Snip - Директно Намалување на Форумот Калај Сечење Shears со Фалсификувани

DEN 1209.60

Од стока
Достапно.

Тоа е многу издржлива.Тоа е лесно да се користи.Произведени во сад.Боја : Оригиналната верзија се Земе вашата намалувања на следното ниво со овие среден запад моќ секачи со екстра долг сечење shears.Лесно се намали и да се движи snips на тешко материјали за сигурна работа и на работното место.Со врвот и на дното ножеви serrated да се одржи материјал за чистење на сечење на рабови, овие snips се идеални за завршување на сечење работа со леснотија и прецизност.

За производот

Купувачите избираат и