• Свеж
Среден запад Алат и Прибор за јадење Авијација Snip - Лево Намали Форумот Калај Сечење Shears со Фалсификувани Сечилото & КУШ ' N-МОЌ Удобност Костец - MWT-6510L

Среден запад Алат и Прибор за јадење Авијација Snip - Лево Намали Форумот Калај Сечење Shears со Фалсификувани

DEN 2049.60

Од стока
Достапно.

ЛЕВО се НАМАЛИ ФОРУМОТ АВИЈАЦИЈА SNIPS Дизајнирани за директно парчиња и тесни curving лево намалувања.Форумот е модел snips се најдобри за донесување на долги парчиња и трим намалувања.GLIDETECH ФАЛСИФИКУВАНИ НОЖЕВИ - Ножеви се топли капка-фалсификувани на молибден легиран челик и austemper термички обработени за да се обезбеди unequalled сила, најдолго траење на работ на животот, и на повеќето прецизен сечење акција.МАЛКУ-ПРЕКУ-ТОЧКА НАМАЛУВАЊА - Фалсификувани ножеви намали 18 мерач ладно валани челични од почетокот на сечилото сите на патот до врвот со 20% помалку напор за лесно и прецизно рецка намалувања.КУШ 'N-МОЌ КОСТЕЦ - среден запад е Куш' N-Моќ костец обезбедуваме совршен баланс на удобност, контрола и издржливост.Дизајниран за професионална, овие хемиски отпорни костец понуда лизга-бесплатно користење на целиот ден, долго. 100% САД НАПРАВИ - Ова среден запад производ е Американски направени со користење премија одделение челик и најквалитетни компоненти.Резултатот е сигурна долготрајна алатка може да смета.Среден запад Авијација Snip - Лево Намали Форумот Калај Сечење Shears со Фалсификувани Сечилото n-копче за Контрола на динамички се согласува со предлогот на корисници рака како добра фитинг пар на ракавици.Не-абсорбента материјал има мека на допир и чувствуваат без да биде вулгарен.Не се лизга ребра се распоредени за да се спречи дланка или прст пропаѓање.

За производот

Купувачите избираат и