• Свеж
Tourna ScoreTube Тенис Нето Пост Резултат Чувар

Tourna ScoreTube Тенис Нето Пост Резултат Чувар

DEN 214.80

Од стока
Достапно.

Патентирана scorekeeper се вклопува во право над круг нето пост и обезбедува многу тесни со прилагодливи менгеме.Користете стари понг топки да се задржи резултат.Нема подвижни делови, па не постои ништо да се изгуби, ништо да се скрши или да се украдени.Времето запечатени, така што останува изгледате одлично за долго време!.Броевите се на двете страни така што може да го прочита, без оглед што страната на судот, вие сте.Не се вклопи во квадрат или неправилни нето мислења.На S-кука е предвидено за ограда планината, ако е потребно.Црна Боја.Опис на производот повеќенаменска Резултат Цевка одговара на било нето пост, или ограда.Лесно да се земе и исклучување.Патентиран дизајн.Одличен прилог на било кој суд.Од Производителот повеќенаменска Резултат Цевка одговара на било нето пост, или ограда.Лесно да се земе и исклучување.Патентиран дизајн.Одличен прилог на било кој суд.

За производот

Купувачите избираат и