• Свеж
CTYRZCH Старечки Маски за Доење,Лесни Дише Памук Приватност доење Покрие со Прилагодливи Рака (Стрелка)

CTYRZCH Старечки Маски за Доење,Лесни Дише Памук Приватност доење Покрие со Прилагодливи Рака (Стрелка)

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Изработени од 100% Дише Памук.За 39.37 во(100cm) ширина 28.35 во(72cm) висина, тоа е доволно голем за да се заштити Mam и Бебето.Со две прилагодливи ремени, оној што оди под рака и околу вашиот грб и се друго што оди над раката околу вашиот врат.лесно се приспособува и удобен за носење да го поставите слободни вашите раце.Тоа, исто така, има bendable област на врвот во средината која ти овозможува да се види под маска.Совршено циклуси надвор на врвот се направи да може да го види бебето, но тие не се опфатени цврсто.Доаѓа со носење за складирање и лесен транспорт.Моден дизајн и Мулти-употреба!Тоа може да се користи како старечки маска, ќебе, или дури и sunshade да се заштити бебето sfragile кожата од штетните УВ зраци.Боја : Стрелка.

За производот

Купувачите избираат и