• Свеж
JczR.Y Гроздобер Черепот Crossbone Кристал Brooch Ретро Личност Кристал Осветлување Синџир Tassel Кошула Јака Одговараат Значка за Унисекс Мажи

JczR.Y Гроздобер Черепот Crossbone Кристал Brooch Ретро Личност Кристал Осветлување Синџир Tassel Кошула Јака

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Алуминиумски+Rhinestones.ДИЗАЈН КРЕАТИВНИ : Моден тренд високо квалитетен алуминиумски кристал черепот синџир brooch игли за жените партија накит за подарок.ПОГОДЕН ПОВОД : Совршено се вклопуваат за вас за да присуствува на било посебни прилики, како што е вечера, роденден, свадба, фестивал прослава, дипломирањето, концерт, годишнина и така натаму, дури и секојдневно носат.Само се покаже на вашиот сопствен стил и направи да bling.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Совршен дар е едноставна, уникатна, прекрасна, Апсолутно одличен подарок за да ја искажете вашата љубов кон својата мајка, пријателка, свршеница, сопруга, вљубените, семејството или само пријател,итн.Одличен подарок за Мајка 's Day , Свадба , Годишнина Ден ,Денот на Вљубените или Божиќ Ден.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : задоволството на Клиентите е нашиот сервис начело.Имаме без ризик политика на враќање за 30 дена, ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 деловни часа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЗА PRODUCTIt не е вистински злато и сребро производи се исчезнува, но тоа е да се задржи своето време.Течноста ќе се судрите со промена на бојата за долго време,па дури и на кислород во воздухот ќе се оксидираат нив, тоа е лесно да се предизвика да исчезнат, особено во лето, телото е лесно да се пот,Пот е најчесто лесно да исчезнат производ на течност, но, исто така, се надевам дека купувачите се обрне внимание за да ги одржи добрите накит.Кога не е во употреба, ве молиме да се стави на накит кутија, така што може да ја спречи на воздухот од се изложени на кислород во воздухот на површината за да се избегне наидат на течност.Одржување Совети а)ве Молиме да не го носат кога спиеш;б) ве Молиме да не се носат во многу потење;в) ве Молиме внимание да се избегне судир и намалување;г) ве Молиме да не се носат во бања или пливање;e) ве Молиме да ги избрише вашиот накит со чиста мека крпа;ѓ) ве Молиме да не контактирате со хемикалии, и така натаму.

За производот

Купувачите избираат и