• Свеж
RJ Прикажува 3 Бела Faux Кожа Хривнија Види Перница Накит Прикажува 3 (3)

RJ Прикажува 3 Бела Faux Кожа Хривнија Види Перница Накит Прикажува 3 (3)

DEN 166.80

Од стока
Достапно.

Материјал - Премија Бела Leatherette Накит Екранот Перници Димензии : Прибл.L3.0 x W3.0 Инчи, Дебелина : Од 1,5 Инчи Дисплеј - Одлично за прикажување на Накит Алка, Манжетни, Нараквици, Anklets, рачни Часовници, Обетки Идеален за Накит Екранот во продавници, преку шалтер, во Витрини, за патување и саеми, Музеи, Продавници и Дома Лесно се грижи.Се чисти со Мека Влажна Крпа.Економски и.

За производот

Купувачите избираат и