• Свеж
LiQunSweet 3 во 1 Накит Одлуки Занает DIY Plier Алатка за Поставување Рамен Nosed Круг Nosed Жица Машина Клешти Сина

LiQunSweet 3 во 1 Накит Одлуки Занает DIY Plier Алатка за Поставување Рамен Nosed Круг Nosed Жица Машина Клешти

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

【3-ПАРЧИЊА ПОСТАВЕНИ】Краток синџир рамен нос plier : за 130x53mm; круг носот plier : за 125x53mm; страна-сечење plier : за 110x53mm. 【СУПЕРИОРЕН BEADING КЛЕШТИ】Станот Носот Клешти значи дека тонг главата е рамен.Тоа се користи за да се наведнуваат лим или од метална жица во форма.Круг Носот Клешти се користи за да се наведнуваат лим или од метал и жица за да се направи совршен кругови.Плус, Жица Машина Клешти се одлични за рамна сечење на жица.Тие им овозможуваат на рамна намали, дури и во tightest на места, создавајќи помалку поднесување. 【РАБОТА СО УДОБНОСТА】На plier, се справува со кои се опфатени во силна PVC облога со поместена рачки за лесна употреба и удобен зафат.Тие, исто така, работа со користење на еден лист пролет до кои ги направи лесни да се справи и контрола за точниот износ на притисок за дури и најпознатите деликатна на работни места. 【Се СПРАВИ со СЕКОЈА РАБОТА】Клешти се секогаш корисно да се има околу куќата за да им помогне со едноставна DIY, занаети, изработка на накит и многу повеќе!Нашите сет на клешти вклучуваат 3 најпопуларните - и корисни!- глави се состои од станот nosed клешти, жица секачи и круг nosed клешти.Сите овие се одлични за голем опсег на работни места, така да воопшто не треба да се грижите за наоѓање на специјалист tools. 【ТОПЛО СОВЕТИ】на слика прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од вистинската големина на предмети.Слика може да се појави поголем на вашиот екран.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ве молиме двојно проверите големините пред купување.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : краток синџир рамен нос plier : за 130x53mm; круг носот plier : за 125x53mm; страна-сечење plier : за 110x53mm.Работи Одлично : Клешти се секогаш корисно да се има околу куќата за да им помогне со едноставна DIY, занаети, изработка на накит и многу повеќе!Нашите сет на клешти вклучуваат 3 најпопуларните - и корисни!- глави се состои од станот nosed клешти, жица секачи и круг nosed клешти.Сите овие се одлични за голем опсег на работни места, така да воопшто не треба да се грижите за наоѓање на специјалист tools.Пакет : 1 x Рамен Носот Клешти, 1 x Круг Носот Клешти, 1 x Жица Машина Клешти.

За производот

Купувачите избираат и