• Свеж
Beadthoven 5Pcs Накит Клешти Алатка Сет Вклучува Страна Сечење Клешти Круг Носот Клешти криво Клешти Долг Синџир на Носот Клешти за Накит Beading Правење Занаети Материјали

Beadthoven 5Pcs Накит Клешти Алатка Сет Вклучува Страна Сечење Клешти Круг Носот Клешти криво Клешти Долг Синџир

DEN 479.52

Од стока
Достапно.

【Пакет & Големина】5 Pcs Накит Клешти Вклучувајќи Страна Сечење Клешти Круг Носот Клешти криво Клешти Долг Синџир на Носот Клешти. 【Страна Сечење Клешти】Страна Сечење Plier е идеален за сечење преку напорна темперамент жици.Криво : 125mm x 80mm.Предности : цврсти, погодност, лесно за работа.

За производот

Купувачите избираат и