• Свеж
Точно Комунални TU47 Keytool Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Копче Прстен Алатка Додаток

Точно Комунални TU47 Keytool Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Копче Прстен Алатка Додаток

DEN 311.04

Од стока
Достапно.

Обвива модерно околу кој било стандард вратата за скролување.Пинцети може да се користи кога се отстранети од клучните.Нерѓосувачки Челик.Брзо ослободување клип вклучени. 2-инчен долги x .8-инчен широк x .1-инчен висока.Манго TU47 Вистински Комунални Keytool Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Keyring Алатка Додаток едноставно обвива модерно околу кој било стандард вратата за скролување, и ја користи вистинската врата клуч за зголемување на потпора за шише настроената, и за 3 различни големини на шрафцигер, вклучително и суштинските eyeglass шрафцигер.Тоа, исто така, вклучува нокти датотека, ноктите почиста, нишка машина, па дури и еден пар на пинцети! 2" долго x .8" широк x .1" висока.Од неговото основање во 2000 година, Точно Комунални има донесено највисоките стандарди во дизајн на производи, услуги на клиентите и тековно бренд развој.Со остварува дизајни, кои се на оригиналната од идеја до крајниот резултат, основач Ли Berman е дизајниран инспиративна производи да се де-нередот џебови, наоружува луѓе со современа, минималистички и практични џеб tools.Вистинската Алатка е со седиште во Bournemouth, Англија.

За производот

Купувачите избираат и