• Свеж
Utoolmart Индустриски Искрен Совет Заострените Издавање Пополни Игла 20ga Розова 250pcs

Utoolmart Индустриски Искрен Совет Заострените Издавање Пополни Игла 20ga Розова 250pcs

DEN 381.36

Од стока
Достапно.

【Карактеристики】- 20 G Искрен Совет, Пластичен материјал, 0.64 mm совет внатрешен дијаметар; 0.9 милиметри совет надворешниот дијаметар; Боја : Розева. 【Посебни Designe】- Со целосно навој луер заклучување за да се избегне лизгање, Навој Луер коси одговара на сите стандардни шприцеви. 【Компатибилност】- Одговара за сите стандардни луер заклучи интерфејс конектор и издавање барел. 【Предност】- На заострените дизајн обезбедува за неспокојот слатка течност проток. 【Апликација】- TT заострените игла се Користи со гел cyanoacrylates, УВ-лек лепило,пломби, и честички-исполнет материјали или било умерен до висок вискозитет течности.Големина : Пинк 20 G.

За производот

Купувачите избираат и