• Свеж
Природата Дома Декор BD160SB Сахара Мермер Беж Мрзливи Сузан

Природата Дома Декор BD160SB Сахара Мермер Беж Мрзливи Сузан

DEN 1031.76

Од стока
Достапно.

Популарната Сахара Мермер Беж се користи во изработката на оваа 16-инчен дијаметар на Мрзливи Сузан.Голема база на поврзани на 16-инчен круг врвот со здрав зглобот.Декоративен и функционален.Authantic Дизајн.Мермер & Оникс се природни материјали се обврзани да имаат варијации Оттука секој објект може да има извесно отстапување во боја и текстура од прикажаната слика.Оваа Сахара Беж Мрзливи Сузан е еден од нашите најдобри продавачот 16" Дијаметар е идеален и практични за вашата кујна контра или трпезариска маса употреба Таа има тешки мермерна база за да се одржи стабилен во употреба.

За производот

Купувачите избираат и