• Свеж
Peohud 2-Ниво Плочата Зачин Багажник, 9 Инчен Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан, 360 степени Ротирачки Countertop Кабинет Организатор Складирање Мрзливи Сузан за Тегли, Лимен?

Peohud 2-Ниво Плочата Зачин Багажник, 9 Инчен Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан, 360 степени Ротирачки Countertop

DEN 695.76

Од стока
Достапно.

Уникатен 360°Ротирачки Дизајн : Нашата мрзливи сузан има нерѓосувачки челик топката на дното на горниот ниво и под ниво за лесно се вртат.Тие може да се ротира 360°одделно.Што ќе ви овозможи да пристапите на предмети што треба со едноставна спин.Хуманизирано Дизајн : Ова плочата мрзливи сузан е направен од тешки-должност метал, тоа е ултра тивок плочата која се направи ротирање без никаков звук.Високиот парапет надворешниот раб спречува предмети од испаѓање. 2 Слоја Дизајн и Стабилна Организатор : мрзливи сузан има двапати онолку колку складирање, кој ви овозможува да се користат на друг начин потроши простор, тоа останува стабилен, дури и кога се многу продукти на тоа, поради неговата нерѓосувачки материјал.На гумена подлога на нозете на дното се направи тоа се повеќе стабилни на рамни површини.Мултифункционален : дизајн го прави идеален за дома чување организацијата околу вашиот дом.Можете да ја користите оваа ротирачки складирање организатор во вашата кујна соба, колеџ dorm соба, занает соба, облекување маса или дури и вашиот бања кабинети затворен.Димензија : Горниот дел од основниот капитал (тиер : 8.07" D, под ниво : 9.61" D, должината на поддршка колона е 12.4".Тоа може да се одржи, повеќето големина на леќата, лименки, зачини, тегли, шишиња, овошје, и закуски.Се отвора и огради само 3 секунди за непосредна употреба, без алатки потребни.

За производот

Купувачите избираат и