• Свеж
Pfaltzgraff Winterberry Манго Дрво Мрзливи Сузан Служат Послужавник, 16-Инчни, Бела

Pfaltzgraff Winterberry Манго Дрво Мрзливи Сузан Служат Послужавник, 16-Инчни, Бела

DEN 1818.96

Од стока
Достапно.

СЕЗОНСКИ ПОРЦИЈА : празнична бела мрзливи Сузан е украсена со зелена и црвена Winterberry шема.ЈАДЕЊЕ ПОГОДНОСТ : на сите во табелата може да пристапите само го објектот што сакате со едноставна спин.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : рачно изработени од варосуваме манго дрво со железо се справи со cutouts.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА : мерки за 16-инчи во дијаметар да се сместат неколку служат чинии, со 3-инчен ѕидови за да се задржи предмети во место.ЛЕСНО НЕГА : ги чисти со мека влажна крпа.Како падне претвора во зима, светла свети бобинки се направи нивниот изглед.Winterberry dinnerware од Pfaltzgraff е празник класичен кои ги носи овој безвременски мотив за живот во елегантно извајани dinnerware и serveware, убава стакло, и весела giftware.Оваа празнична Winterberry Мрзливи Сузан е рачно изработени на варосуваме манго дрво со железо се справи со cutouts, и е украсена со зелена и црвена Winterberry моделот да се донесе сезонски шарм на вашата маса.На голема површина, обезбедува доволно простор за чинии, condiment шишиња, и повеќе.Ротирачките дизајн им овозможува на сите на маса брз, лесен пристап до содржини со едноставен спин, и високите ѕидови се обезбеди предмети остане во место.Мерки 3 инчи висок со 16-инчен дијаметар.Ги чисти со мека, влажна крпа.

За производот

Купувачите избираат и