• Свеж
2 Пакет Crawfish Стапица Рак Риба Стапица Количка за Риболов Мамка Стапица Фрлија Нето Кафез со 18 Feets Најлон Јаже за Фаќање на Мали Мамка Риба Јагули Рак Hummer златни рипки

2 Пакет Crawfish Стапица Рак Риба Стапица Количка за Риболов Мамка Стапица Фрлија Нето Кафез со 18 Feets Најлон

DEN 452.40

Од стока
Достапно.

【СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ】 : Трајни и Висок Квалитет на Риболов Нето Кафез, без долго јаже. 【ПАТЕНТ ДИЗАЈН】 : Риболов ракчиња стапица, Тоа е лесен и едноставен.Може да се здипли во мал тенок големина, лесен и пренослив. 【ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ】 : 93 * 93cm големи риболов нето користи 8 цврст челик бар заграда, . 2-Pack Риболов Стапицата во една торба,. 【Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ】:Мултифункционален octagon дизајн ви овозможува да се фати различни видови на риби.Само отворете го стапица, а потоа се стави мамки во мамка торбичка.Waitting риби, шкампи, ракови и други водни организми пливаат низ предниот и задниот дел на устата во кафез, дека плен не може да излезе повторно. 【ВАЖНИ ИЗВЕСТУВАЊА】 : мрежа на риболов кафез е само за фатат риби и ракови, и protuberant рок и гранка на дрвја ќе биде лесно да се кука и lacerate мрежа, па ве молиме да се стави на риболов кафез во рамна површина на водата на дното.

За производот

Купувачите избираат и