• Свеж
Парк & Сонцето Спортски Bungee се Лизга-Нето Замена Најлон Цел Нето (Лакрос и Фудбал/Мулти-Спортски)

Парк & Сонцето Спортски Bungee се Лизга-Нето Замена Најлон Цел Нето (Лакрос и Фудбал/Мулти-Спортски)

DEN 743.04

Од стока
Достапно.

Премиум пребивање е направен од тешки-должност, 32-ply плетенка knotless најлон со 4" мрежа и bungee кабелот рамка која мерки 5 мм во дијаметар.Овозможува брзо, без мака подесување, кои се протега над цел рамка; Велкро нето врски обезбеди пребивање останува во место, дури и откако повеќепати се апсорбира топката влијание.Испорачува исклучителни перформанси и за внатрешна и надворешна употреба; Пребивање се третира да се направи тоа, УВ отпорни, што го прави возможно да се задржат бојата и формата.Парк Пребивање мерки 12' W x 6' H x 4' Г. ЗАБЕЛЕШКА : премиум пребивање е направен од тешки-должност, 32-ply плетенка knotless најлон со 1-3/4" мрежа (4" мрежа на поголем 12'x6'x4 " големина) и bungee кабелот рамка, која мерки 5 мм во дијаметар.Паркот дали ви треба нето за фудбал, лакрос или улица хокеј.Цел рамка се продава одделно.

За производот

Купувачите избираат и