• Свеж
ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Отворено Градина Фудбал Обука Рамка Фудбал Цели на Децата Фудбалски Гол со Челични Цевки Заградата со Фудбал Нето Спортс?

ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Отворено Градина Фудбал Обука Рамка Фудбал Цели на Децата Фудбалски

DEN 9390.24

Од стока
Достапно.

Високо-квалитетни фудбалски нето : полиетиленски фудбал нето се користи, Тоа има карактеристики на абење отпор, сонцето отпорност и издржливост.дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење форма.Стабилна дизајн : На дното донесува голема плоча стабилна дизајн, Кога движење силна шокови, стабилни, силни и издржливи.Едно парче дизајн : едно парче рамка виткање, електростатско боја технологија, заоблени и мазни површината.Задебелена челични цевки : Користење на високо-квалитетни дебели челични цевки, фина изработка, издржливи.Лесно да се соберат и cleaning, огради до мал дел за лесна преносливост и чување на податоците, лесен и пренослив.Применливи места : На фудбалски цел е погоден за употреба во домот градини, клубови, училишни игралишта, обука места, итн.Без разлика дали сте дома или на терен за обука употреба, и да се задоволат побарувачката.Фудбал Подароци За Boys Product параметри : Име : Фудбал goal Style : спорт/надворешна training Material : високо квалитетен челик цевководни + полиетилен топката net Size : 150x100x80cm Weight : за 8kg Product Карактеристики : 1. Задебелена челични цевки : Произведени со висок квалитет и челична цевка рамка, градина цели се неверојатно брзо да се соберат што ги прави идеални за употреба во задниот двор или фудбалски клубови.2. Челик мислења Ова значи дека не мора да се грижите за вашата цел движат во текот на вашата игра.4. Полиетилен фудбал нето, дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење на формата, Тоа има карактеристики на абење отпор, сонцето отпорност и издржливост.5. Сет вклучува рамка, заклучување заедно систем, нето, клипови и земјата штипки (се што е потребно).6. Фудбал цел големина : 150x100x80cm, погоден за 3-5 луѓе.【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и