• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Виткање Преносни Фудбалски Тренинг Опрема Фудбал Цели Отворено Градина Деца Фудбалски Цел Погоден за Дома Училиште Игр?

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Виткање Преносни Фудбалски Тренинг Опрема Фудбал Цели Отворено Градина

DEN 1946.40

Од стока
Достапно.

Брза монтажа : Фудбал Цели функција иновативен pop-up дизајн за да ви овозможи да се соберат во секунди.Робустен и здрав:Направен од флексибилни челична рамка, најлон ткаенина и засилен Оксфорд ткаенина.Нашите цели се направени од премиум-одделение премиум-одделение материјал кој е тешко и доволно силна за да се земе целосно искористување на вашиот фудбалски цели.Пренослив дизајн.Лесно се стави на целна во прилог кеса и однесете ја до парк.Погоден за обука и снимање точност.Вашиот пакет доаѓа со 1 pop-up фудбалски цели. 1 рачен багаж, што е погодно да се носи насекаде.Pop-up фудбалски цел:Големина:120x81x81cm,Pop-Up Фудбал Мрежи се одличен избор за фудбалски тренинзи и како градинарски деца цел.Се однесува на : фудбалски цели се совршени за деца, фудбал почетници, млади играчи, па дури и за професионални играчи.Исто така, идеален подарок за фудбалски навивачи.Фудбал Подароци За Boys Product спецификации : Име : Фудбал goal Material : Оксфорд ткаенина + висок квалитет нето + Челик frame Structure : свитлива, преносни, силна и durable Color : Red Size : 120x81x81cm Product Карактеристики : едноставен за инсталација, ги промовира вашите деца манипулативни способност.Лесен и пренослив, може да се користи во затворени простории или на отворено.Погоден за деца и возрасни, забава во градина, парк или на плажа, исто така, совршен за фудбал обука.Забава за семејството и пријателите【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и