• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Мини Фудбал Обука Нето Фудбал Цели Виткање на Децата Pop-Up Фудбалски Цел Погоден за Дома Затворен и Отворен Градини Спортс

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Мини Фудбал Обука Нето Фудбал Цели Виткање на Децата Pop-Up Фудбалски

DEN 1553.04

Од стока
Достапно.

Пренослив дизајн.Лесно се стави на целна во прилог кеса и однесете ја до парк.Погоден за обука и снимање точност.Вашиот пакет доаѓа со 1 pop-up фудбалски цели. 1 рачен багаж, што е погодно да се носи насекаде.Робустен и здрав:Направен од флексибилни челична рамка, најлон ткаенина и засилен Оксфорд ткаенина.Нашите цели се направени од премиум-одделение премиум-одделение материјал кој е тешко и доволно силна за да се земе целосно искористување на вашиот фудбалски цели.Pop-up фудбалски цел:Достапен во 2 големини; 80x120cm , 90x150cm,Pop-Up Фудбал Мрежи се одличен избор за фудбалски тренинзи и како градинарски деца цел.Брза монтажа : Фудбал Цели функција иновативен pop-up дизајн за да ви овозможи да се соберат во секунди.Се однесува на : фудбалски цели се совршени за деца, фудбал почетници, млади играчи, па дури и за професионални играчи.Исто така, идеален подарок за фудбалски навивачи.Фудбал Подароци За Boys Product спецификации : Име : Фудбал goal Material : цврсти стаклени влакна род + Оксфорд ткаенина + висок квалитет net Structure : свитлива, преносни, силна и durable Color : сина, red Size : 80x120cm (висина х ширина), 90x150cm (висина х ширина)Карактеристики на Производот : едноставен за инсталација, ги промовира вашите деца манипулативни способност.Лесен и пренослив, може да се користи во затворени простории или на отворено.Погоден за деца и возрасни, забава во градина, парк или на плажа, исто така, совршен за фудбал обука.Забава за семејството и friends Package се Вклучени : 1 X Преносни фудбал нето (со торбичката)【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и