• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Отворено Спортски Агилност Обука Опрема Фудбал Цели Фудбалски Тренинг Портата Бариера Сводови да се Подобри Точноста и

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Отворено Спортски Агилност Обука Опрема Фудбал Цели Фудбалски Тренинг

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Разноврсна фудбал обука опрема:Не само што може овие врвот на опсег полагање arcs се користи за да се подобри техниката, тие исто така може да се удвои до како агилност пречки да се развие физички атрибути да се оди со тоа.Лесно да го вметнете во трева:Кој тешки-должност шила врз база на лак, поминува опрема е погоден за употреба на меки површини, како што трева, одредување во трева за да се обезбеди стабилност во текот на употребата.Фудбал опрема за донесување:Одржување на сопственост е клучот за успехот на теренот, а овие полагање arcs ќе обезбеди играчи на сите позиции со техника за да вметнете ја топката низ окото на игла.Пакет од 4 или 8 или 10 полагање arcs:Избираат помеѓу пакување од 4 или пак 8 (осум) или пак на 16 фудбал обука полагање arcs да одговараат на барањата на вашиот објект.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас!Ние се обидуваме да се вратам на вас во рок од 24 часа!.Фудбал Подароци За Boys Specification : Предмет Тип : Фудбал Лак Door Material : Пластични + Metal Color : Како Слики Shown Quantity : 4 PCS / 8 PCS /16 PCSSize(Wx H) : 50x39cm/19.68x15.35inch Feature : 1. Обука на лак ја подобрува играчи на брзината, точноста и одбранбена способност.2. На метал кат помине може да се поправи на лак многу добро, стабилна, не е лесно да падне.3. Се посветам на деца рацете на способност, промена деца не сакаат фудбалот.4. Зголемување на играчи снимање агилност и способност на расудување, повеќе практични.5. Направени од високо квалитетни материјали, здрав и долг животен век.【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и