• Свеж
ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Внатрешна и Надворешна Градина Pop-Up Нето Фудбал Обука за Полнење Фудбал Цели на Децата Фудбалски Цел Спортска Опрема М-G0811

ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Внатрешна и Надворешна Градина Pop-Up Нето Фудбал Обука за Полнење

DEN 1478.40

Од стока
Достапно.

Мултифункционален цели : 2 во 1 дизајн.Едната страна има 5 различни целни области за точноста на снимањето на аглите.На другата страна е нормален цел, не само за фудбал, но исто така и за лакрос или хокеј игри.Совршен подарок избор за деца.Во голема мера се подобри децата топката контрола способност и инспирира своите фудбалски интерес.Издржлив Материјал : Фудбал нето за деца направени од водоотпорен и анти солза оксфорд ткаенина која е доволно здрав за децата да си играат. 4 сидро штипки може да се прицврстени за земјата ако не сакате да ја преместите.Лесен и пренослив : Патент складирање торба има корисна отвор за лесно да носат секаде каде што сакате.Капакот и pop-up за брзо да се соберат без потребни алатки.Одличен прилог на фудбал пракса сесија или градината, овие Pop-Up Фудбал Цели подобрување на квалитетот на било каква фудбал set-up.што ги прави совршено прилагодени кон фудбалот точноста вежби или едноставно градина забава.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас!Ние се обидуваме да се вратам на вас во рок од 24 часа!.Фудбал Подароци За Boys Product спецификации : Име : Фудбал goal Material : Оксфорд ткаенина + висок квалитет нето + Челик frame Structure : свитлива, преносни, силна и durable Size : 110x75x75cm Product Карактеристики : 1. Лесно да се инсталира, промовира вашите деца манипулативни способност.2. Лесен и пренослив, може да се користи во затворени простории или на отворено.3. Користете водоотпорен Оксфорд ткаенина, солза-отпорни, лесен за чистење.4. Користење на полиестер pop-up нето, силна затегнувачка цврстина, отпорност на триење, професионален фудбалски тренинг стандард.5. Професионални webbing ивица, силна заштита, избегне челик жица изложеност, да одбие опасност.6. На влакна род е вметната во патент да се поправи рамка на фудбалот цел, која е фирма, едноставно и брзо.7. Различни додатоци, лесно да го инсталирате, со фиксна подлога, постабилна.【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и