• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Дом Градина Фудбал Спортски Тренинг Играчки со Pop-Up Нето Фудбал Цели на Децата Фудбалски Цел Отворено Преносни Спортска ?

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот Дом Градина Фудбал Спортски Тренинг Играчки со Pop-Up Нето Фудбал

DEN 2569.44

Од стока
Достапно.

Брза монтажа : Фудбал Цели функција иновативен pop-up дизајн за да ви овозможи да се соберат во секунди.Земете го со вас.Робустен и здрав:Високо-квалитетни fiberglass род заграда, заградата е обвиен во Оксфорд ткаенина, Силни и издржливи.Нашите цели се направени од премиум-одделение премиум-одделение материјал кој е тешко и доволно силна за да се земе целосно искористување на вашиот фудбалски цели.Пренослив дизајн : Лесно се стави на целна во прилог кеса и однесете ја до парк.Погоден за обука и снимање точност.Вашиот пакет доаѓа со 2 pop-up фудбалски цели.Pop-up фудбалски цел : Големина-81x71x71cm/32x28x28inch,Pop-Up Фудбал Мрежи се одличен избор за фудбалски тренинзи и како градинарски деца цел.Се однесува на : фудбалски цели се совршени за деца, фудбал почетници, млади играчи, па дури и за професионални играчи.Исто така, идеален подарок за фудбалски навивачи.Фудбал Подароци За Boys Product спецификации : Име : Фудбал goal Material : Оксфорд ткаенина + висок квалитет нето + Fiberglass rod Structure : свитлива, преносни, силна и durable Size : 81x71x71cm/32x28x28inch Product Карактеристики : едноставен за инсталација, ги промовира вашите деца манипулативни способност.Лесен и пренослив, може да се користи во затворени простории или на отворено.Погоден за деца и возрасни, забава во градина, парк или на плажа, исто така, совршен за фудбал обука.Забава за семејството и friends Product пакување : 1/2 x фудбалски гол + Инсталација на додатоци + складирање торба【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и