• Свеж
Гама Премиум Тенис Нето, Полиестер или Винил Headband, 2.6 MM до 3.5 ММ

Гама Премиум Тенис Нето, Полиестер или Винил Headband, 2.6 MM до 3.5 ММ

DEN 5471.76

Од стока
Достапно.

ГАМА ПРЕМИУМ НЕТО : врвен квалитет на нето-дека е екстремно издржливи.На РАСПОЛАГАЊЕ : Или со 4-ply тешки ткаени патка полиестер или сите временски услови винил headband.NET ТЕЛО : 3. 5mm плетенка полиетилен.Се ПРЕПОРАЧУВА УПОТРЕБА : Година во умерена клима, сезонски отворено во екстремни клими, затворен.КАБЕЛ И АЛКОХОЛ ПРАЧКИ : 47' Винил Обложени Поцинкуван Челичен Кабел.Fiberglass 7/16" x 39" Алкохол Прачки, Димензии : 42' широк x 42" високи.Про Нето од Гама може да се пофали 2.6-мм плетенка полиетилен нето тело изградба со директно одговара за професионален изглед.На врвот на нето-е 4-ply Патка headband дека не се намали, бледнеат, или mildew.Нето има fiberglass dowel (7/16 инчен од 39 инчи) во секој крај да се зајакне нето кога врзани за нето пост.Мрежата кабел е изработен од екстра-сила винил обложени поцинкуван челик.

За производот

Купувачите избираат и