• Свеж
MACGREGOR Супер Про 5000 Поли Тенис Нето (ЕА)

MACGREGOR Супер Про 5000 Поли Тенис Нето (ЕА)

DEN 1881.60

Од стока
Достапно.

18 оз.винил headband обезбедува тешки арматура и отпорен на триење. 3.6 mm плетенка полиетилен пребивање withstands моќен пропуштени служи и backhands.Fiberglass dowels се задржи на нето исправен да се создаде цврст, сигурен поделба линија.Заклучување stitched провира низ врвот, страните и дното обезбедува цврста, сигурна конекција.Тестиран на 30 lb.за да се обезбеди нето нема да се распаѓа под притисок.Центар за на рака не се вклучени. 38 оз HD headband засилен винил headband со екстра слој за заштита од абразија 4 редови на тешки lockstitching поврзување на headband да нето тело користење на тема тестиран на 30 кг.на кршење сила 3.6 mm плетенка полиетилен тело Странични џебови со HD метал dowels HD винил-обложена најлон страна и на дното ленти lockstitched на телото за издржливост Центар рака вклучени .

За производот

Купувачите избираат и