• Свеж
Bownet 12' (12'x 15') Фудбал Тенис со Четири Тешки Песок Подлога - Најдобро да се Користи за Патеката Тенис Нето, Внатрешна и Надворешна - Преносни Исток за да го поставите, По

Bownet 12' (12'x 15') Фудбал Тенис со Четири Тешки Песок Подлога - Најдобро да се Користи за Патеката Тенис

DEN 2831.04

Од стока
Достапно.

Ултра пренослив судски мерки 12' широк 15' на секоја страна, на нето (се продава одделно).Суд е направен од трајни 1/2" времето е отпорен на не-искривуваат јаже со пораби на црн фломастер за лесно позиционирање.Четири 2' агол тензија bungees и удели предвидени се игра на трева област.Четири тешки песок заштита предвидени се игра на плажа.Четири 4' продолжување webbing ремени за песок кеси (се продава одделно) предвидени се игра во салата.Пракса вашите вештини секаде и во секое време со Bownet е 12' Преносни Фудбал Тенис.Сигурност, преносливост и сила да направи Bownet производи претпоставува обука и заштита мрежи меѓу тренерите и играчите.Брзо да ја поставите натпревар во рамките минути со едноставно центрирање на не-искривуваат јаже на терен и обезбедување со било предвидено bungees, удели, webbing, или песок подлога во зависност од видот на површината.Судот работи најдобро кога се користи со Bownet 12' x 3' Фудбал Тенис Нето (се продава одделно).Една година ограничена производителот гаранција на располагање.Игра Насекаде, Да Играат Сега, Игра Bownet!.

За производот

Купувачите избираат и