• Свеж
Eskimo 90129 Замена Мраз дупчалка со спирална бургија Точка - Одговара на сите Напојува Eskimo Напојува Augers

Eskimo 90129 Замена Мраз дупчалка со спирална бургија Точка - Одговара на сите Напојува Eskimo Напојува Augers

DEN 455.76

Од стока
Достапно.

ОДГОВАРА НА СИТЕ ТЕКОВНИ ESKIMO НАПОЈУВА МРАЗ AUGERS.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗГРАДБА.МОНТАЖА ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ.Спорт и Отворено производ.Замена центрирање точка за сите Eskimo моќ augers.Помага да се задржи дупчалка со спирална бургија во место, кога на почетокот да се вежба.

За производот

Купувачите избираат и