• Свеж
Miao Jie PVA Сунѓерот Четка w/Супер Абсорбента Сунѓерот Главата Нерѓосувачки Челик Пол (Четка и 1 Екстра Рефил) Подот Чистење - со можност да биде продолжен Должина: 37.4-49.2/9

Miao Jie PVA Сунѓерот Четка w/Супер Абсорбента Сунѓерот Главата Нерѓосувачки Челик Пол (Четка и 1 Екстра Рефил)

DEN 1917.60

Од стока
Достапно.

Многу абсорбента PVA Сунѓерот Главата soaks до начинот на кој повеќе течност од обичен сунѓер четка, и го спречува капе премногу.Може да го апсорбира материјал од дрво подови, керамички плочки, мермер, стакло прозорци, итн.Еден екстра сунѓерот главата вклучени.Нерѓосувачки Челик телескопски продолжување пол, повеќе силни и издржливи, се протега од 37.4" да 49.2" (95-125cm), што го прави удобно за личност од било која висина да се дојде до оние тешко да се постигне места.Удобен wringing рачка, рака управувана напор wringing акција.На сунѓерот главата е свитлива, подобро за елиминација на влага и нечистотија.Чувајте ги вашите раце без нечистотија и вода.Совршена да се користи за било кој тип на подот.Вие никогаш нема да се кандидира било која ризик кога ќе се чисти со тоа, и тоа ќе биде компатибилен со било тешко површина во вашиот дом.Може да апсорбира течност брзо и да ја задржите вашиот кат суви и чисти.Може да се исчисти нечистотија, прав и маснотии лесно, може да се избришат тешко нечистотија во секунди.Тоа е исто така погоден за комерцијални и индустриски апликации.Боја : Сина Боја | Материјал Тип На : Нерѓосувачки Челик.

За производот

Купувачите избираат и