• Свеж
Молив Зафат Chewberz Молив Toppers, Латекс-Слободен Chewable Молив Toppers, Морнарско Сина, Сет од 3 - TPG-883

Молив Зафат Chewberz Молив Toppers, Латекс-Слободен Chewable Молив Toppers, Морнарско Сина, Сет од 3 - TPG-883

DEN 192.00

Од стока
Достапно.

Молив Topper : Chewberz со Молив Зафат се призмата облик на гумени молив toppers дека функција на затворен заоблени врвот; дискретна нови гумени алатка, тоа е одлично за само-регулација и фокусирајќи се орален сетилниот инпут.Латекс Слободни Молив Topper : Овие chewable молив toppers се латекс слободни.Chewable Молив Topper : Овој ефтин оралните моторни сет вклучува 3 гумени fidget toppers во 3 избрани текстури : мазна, точки, и билатерален.Елегантен Молив Toppers : Овие латекс-слободен молив toppers дојде во неутрална морнарица боја и одговара на стандард-големина моливи и пенкала.Количина и Други Детали : сина молив toppers се дизајнирани за блага до умерена chewers на возраст од 5 до возрасни Овој пакет содржи 3 молив toppers.Одговара на повеќето пишување инструменти, моливи и пенкало. 3 различни текстури - точки, мазна s одлично за само-регулација и фокусирајќи се орален сетилниот инпут.Дизајниран за блага до умерена chewers, на возраст 5-возрасните.Специјалното Образование.Chewberz со Молив Зафат се призмата облик на гумени молив toppers дека функција на затворен заоблени врвот; дискретна нови гумени алатка, тоа е одлично за само-регулација и фокусирајќи се орален сетилниот инпут.Овие chewable молив toppers се латекс слободни.Оваа евтина оралните моторни сет вклучува 3 гумени fidget toppers во 3 избрани текстури : мазна, точки, и билатерален.Овие латекс-слободен молив toppers дојде во неутрална морнарица боја и одговара на стандард-големина моливи и пенкала.Морнарско сина молив toppers се дизајнирани за блага до умерена chewers на возраст од 5 до возрасни.Овој пакет содржи 3 молив toppers.Chewberz се призмата облик на гумени молив toppers дека функција на затворен заоблени врвот; дискретна нови гумени алатка, тоа е одлично за само-регулација и фокусирајќи се орален сетилниот инпут.Тие исто така да додадете еден убав допир на тежина на рака пишување алатки.Оваа евтина оралните моторни сет вклучува 3 гумени fidget toppers во 3 избрани текстури : мазна, точки, и билатерален.Овие латекс-слободен chewable Молив toppers дојде во неутрална морнарица боја и одговара на стандард-големина моливи и пенкала.Ќе сакаат овие сосема нов chewable молив topper алатки од Молив Зафат луѓе!Дизајниран за блага до умерена chewers, на возраст 5-возрасните.

За производот

Купувачите избираат и