• Свеж
36 КОМПЈУТЕРИ Флексибилни Bendy Моливи,Шарени Меки Моливи со Гуми,Магија Bendable Моливи за Деца Подароци и Награда

36 КОМПЈУТЕРИ Флексибилни Bendy Моливи,Шарени Меки Моливи со Гуми,Магија Bendable Моливи за Деца Подароци и

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Пакет : 36 КОМПЈУТЕРИ bendable моливи со гуми.6 пакети во вкупно 6 компјутери секој пакет.Големина : Секој молив е 18 cm/7.09 инчи во должина,0.6 cm/0.24 инч во дијаметар.Тоа е многу погодно да ги со вас.Боја : Овие магија прашина моливи доаѓаат со 6 светли бои вклучувајќи сина,виолетова,розова,жолта,зелена и црвена боја.Нашите bendy моливи се малку glittered на површината.Секој мек молив е опремен со гумичка во иста боја.Материјал : Нашата шарени bendable моливи се направени на rubbery супстанца која може да биде свиткана или врзани во чвор.Можете исто така да го користите за да се намали стресот кога ќе се депресивни и може да се користи и за многу долго време.Прекрасен подарок идеи : Дали треба подарок како празник подароци,роденденски подарок или како награда,овие флексибилни меки моливи се незаборавно избор.Секој вклучувајќи возрасни и деца ќе го сакам овој подарок идеја.Совети : Овој флексибилен свиткување молив е само играчка,иако тоа е во функција на пишување,но тоа не е како вистински молив.Деца помлади од три години мора да биде придружена од страна на членовите на нивните семејства, кога играте.Пакет : 36 Пакет мека bendy моливи со шарени гуми.Боја : Сина,виолетова,розова,жолта,зелена и црвена боја.Материјал : Rubbery.Димензии : Должина : 18 cm/7.09 во.Дијаметар : 0.6 cm/0.24 во.

За производот

Купувачите избираат и