• Свеж
Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

На високо-квалитетни хардвер е мазна и не избледуваат.Ова е стилски и симпатична женска разноврсна ранец кои можат да се користат и рамо торби и чанти, како и ранец, торба.Отворениот метод : Патент.многу погодна за ОдморБизнисШопингПатуваатДатира.многу погодна за ОдморБизнисШопингПатуваатДатира.Секој ранец доаѓа со долго рамо, рака, со тоа што може да се конвертира ранец во една торба во секое време, насекаде.ДИЗАЈН : дизајнот на овој ранец е различно од обичниот модел, главниот торба патент traverses на целиот ранец, и има две патент глави, двете страни може да се отвори ранец, ова го прави ранец многу лесен и брз за употреба.

За производот

Купувачите избираат и