• Свеж
Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

На стп кожа патент главата и Пом Пом направи ранец и модерен и симпатична.И никогаш не одат надвор од стил.Отворениот метод : Патент.така да капацитетот е доволно голем.Надворешен материјал : Стп Кожа.Стил : Мода,повик.ДИМЕНЗИИ : 12.Доволно пространа држете го вашиот A4 книги, i Pad, мобилен телефон, паричник, чадор, очила случај, козметиката и слично.многу погодна за ОдморБизнисШопингПатуваатДатира.

За производот

Купувачите избираат и