• Свеж
Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Одлично за жени или девојчиња дневни мода ранец.Полиестер обвивка.Стил : Мода,повик.Тип : Ранец,торба,чанта.99"(H),Пространа доволно држете го вашиот A4 книги, i Pad, мобилен телефон, паричник, чадор, очила случај, козметиката и слично.Слободно конвертирате помеѓу ранци и рамо кеси.Боја : Црна,Зелена,Беж,Розова,Кафена,Сина,Светло Сина.Модел : Солидна боја.Надворешен материјал : Стп Кожа.

За производот

Купувачите избираат и