• Свеж
Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Модел : Солидна боја.Боја : Црна,Зелена,Беж,Розова,Кафена,Сина,Светло Сина.Слободно конвертирате помеѓу ранци и рамо кеси.Двонасочна патент дизајн го прави тоа поудобно и полесно за вас да се користи на ранец.Оваа женска ранец ташна ќе биде совршен подарок за вашата сопруга ,мајка,девојки,и семејството.Тежина : 1.Секој ранец доаѓа со долго рамо, рака, со тоа што може да се конвертира ранец во една торба во секое време, насекаде.Надворешен материјал : Стп Кожа.ФУНКЦИЈА : Има 6 бои, црна, зелена, розова, кафеава,беж,сина.Патент затворање.На задната страна на ранец е опремен со џек за слушалки, па можете да уживате во музика во секое време и насекаде.Тежина : 1.Големината на ранец е многу во согласност со естетика на Г-ѓа Исток и Запад.Можете да го изберете ја вашата омилена боја, и едни со ранец е опремен со долга рамо, рака.Одржување на ранец силен и здрав со висок квалитет на хардвер.МАТЕРИЈАЛ : надворешноста на овој ранец е направен од високо-квалитет СТП кожа,мека и издржливи.Одлично за жени или девојчиња дневни мода ранец.И никогаш не одат надвор од стил.Отворениот метод : Патент.Големина : 12.Боја : Црна,Зелена,Беж,Розова,Кафена,Сина,Светло Сина.Тип : Ранец,торба,чанта.КАПАЦИТЕТ : ранец има вкупно 9 џебови, два пред zip џебови, два странични џебови, главната торба, внатрешен поштенски џеб, мобилен телефон џеб, документ џеб, назад на ранец има анти-кражба zip џеб.Број на џебовите : 9 џеб.ДИЗАЈН : дизајнот на овој ранец е различно од обичниот модел, главниот торба патент traverses на целиот ранец, и има две патент глави, двете страни може да се отвори ранец, ова го прави ранец многу лесен и брз за употреба.Доволно пространа држете го вашиот A4 книги, i Pad, мобилен телефон, паричник, чадор, очила случај, козметиката и слично.Одличен подарок за девојки, жени, и дами.На мека и мазна памук поставата прави внатрешни работи се чувствуваат многу деликатна.Тип : Ранец,торба,чанта.Стил : Мода,повик.Висок Квалитет на Хардвер и Отстранлив рамо, рака дизајн.Оваа женска ранец ташна ќе биде совршен подарок за вашата сопруга ,мајка,девојки,и семејството.многу погодна за ОдморБизнисШопингПатуваатДатира.Интерен материјал : Полиестер и памук.Големина : 12.На високо-квалитетни хардвер е мазна и не избледуваат.99"(H),Пространа доволно држете го вашиот A4 книги, i Pad, мобилен телефон, паричник, чадор, очила случај, козметиката и слично.Модел : Солидна боја.Одлично за жени или девојчиња дневни мода ранец.Интерен материјал : Полиестер и памук.Надворешен материјал : Стп Кожа.Ова е стилски и симпатична женска разноврсна ранец кои можат да се користат и рамо торби и чанти, како и ранец, торба.многу погодна за ОдморБизнисШопингПатуваатДатира.Полиестер обвивка.Ова е стилски и симпатична женска разноврсна ранец кои можат да се користат и рамо торби и чанти, како и ранец, торба.

За производот

Купувачите избираат и