• Свеж
Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

Ранец Чанта за Жени Голем Капацитет Повеќенаменски Патна Торба Кожа Ранец Торба Девојки Ранец Schoolbag

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Кожа.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.МАТЕРИЈАЛ : надворешноста на овој ранец е направен од високо-квалитет СТП кожа,мека и издржливи.На мека и мазна памук поставата прави внатрешни работи се чувствуваат многу деликатна.На високо-квалитетни хардвер е мазна и не избледуваат.На стп кожа патент главата и Пом Пом направи ранец и модерен и симпатична.ДИЗАЈН : дизајнот на овој ранец е различно од обичниот модел, главниот торба патент traverses на целиот ранец, и има две патент глави, двете страни може да се отвори ранец, ова го прави ранец многу лесен и брз за употреба.На задната страна на ранец е опремен со џек за слушалки, па можете да уживате во музика во секое време и насекаде.ФУНКЦИЈА : Има 6 бои, црна, зелена, розова, кафеава,беж,сина.Можете да го изберете ја вашата омилена боја, и едни со ранец е опремен со долга рамо, рака.Ако вашиот ранец нема рамо, рака, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши овој проблем за вас.Со овој долг рамо, рака, тоа може да биде претворена од еден ранец на торба, стилски и практични.КАПАЦИТЕТ : ранец има вкупно 9 џебови, два пред zip џебови, два странични џебови, главната торба, внатрешен поштенски џеб, мобилен телефон џеб, документ џеб, назад на ранец има анти-кражба zip џеб.така да капацитетот е доволно голем.ДИМЕНЗИИ : 12.2" (L)* 5.11" (W)* 12.99"(H),Пространа доволно држете го вашиот A4 книги, i Pad, мобилен телефон, паричник, чадор, очила случај, козметиката и слично.Одлично за жени или девојчиња дневни мода ранец.Одличен подарок за девојки, жени, и дами.И никогаш не одат надвор од стил.

За производот

Купувачите избираат и