• Свеж
Најк Мажите Ниско-Топ Патики

Најк Мажите Ниско-Топ Патики

DEN 1149.60

Од стока
Достапно.

Гумен ѓон.На Nike Air Max Движење импресионира со дише мрежа горниот дел со лесна опфаќа за наследство стил.Голем U-облик Max Воздух елемент и пета клип обезбеди максимална визуелен изглед и тапацир.

За производот

Купувачите избираат и