• Свеж
adidas Жените Crazyflight Крстот Тренер

adidas Жените Crazyflight Крстот Тренер

DEN 1016.16

Од стока
Достапно.

100% Други влакна.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу 6-12 инчи од лак.Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 0-3 инчи наоколу.Редовно се вклопуваат.Чипка затворање.Се водат мрежа горниот дел со TPU засилен midfoot.Светлината и дише чувствуваат.Издигнат високо над конкуренцијата.На cushioned midsole на овие adidas Crazyflight Чевли primes со бескрајна енергија да лета околу одбојка суд.Нивните sock-како се вклопуваат ви држи стабилен додека водат мрежа горниот им овозможува на вашите нозе дишат во удобноста.Супер-grippy гумени outsole ви држи се борат за секоја точка.

За производот

Купувачите избираат и