• Свеж
Spyder Жените Aggie Секојдневен Комодитет Чевли, се Повлече-На, Водоотпорен, Зголемување на Влечење

Spyder Жените Aggie Секојдневен Комодитет Чевли, се Повлече-На, Водоотпорен, Зголемување на Влечење

DEN 1990.80

Од стока
Достапно.

Синтетички единствена.Сите-Ден Удобност Носат - На Aggie е еден неврзан секојдневен чевли кои го поздравува денот на планина со пријатна стил, кои се уште обезбедува доверба во сите услови.Чисто, Удобно & Погодно - На повлекување на влез стил чевли направена со мека ткаенина горен дел за повеќе удобно се вклопуваат.Се одликува со водоотпорен кожен тапацир за puddle заштита и faux крзно поставата за дополнителна топлина.Светло & Флексибилни : Направена со дише мека поврзана горен дел, лесен и флексибилен ЕВА midsole, и лесен гумени outsole конструкција за супериорен влечење на патеки или тротоари.Начинот на Живот Колекција Дизајнирана за да ги задржи нозете чувство светлина, флексибилни, и атмосфера.Спарени со вибрации-апсорбирање Враќа Технологија за траен удобност и гума влечење outsole за екстра површината зафат.Совршен избор за повик за патувања во времето.Тестирани & Доверливи Од 1978 година - Spyder гради технолошки напредната опрема за елитните спортисти и модерните потрошувачи.Нашата мисија е да се создаде квалитетна техничка обувки кои се врши во сите услови и надморски височини.Од трчање за да пешачење и пошироко, нашите обувки е вкоренета во однос на перформансите.

За производот

Купувачите избираат и