• Свеж
Puma Men ' s Зона XT Патики

Puma Men ' s Зона XT Патики

DEN 1318.80

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ХИБРИД ПЕНА е комбинација на две ПУМА повеќето иновативни технологии—ЗАПАЛАМ ПЕНА и NRGY монистра—за размена на инстант амортизирање и енергија да се вратат.Гумени outsole обезбедува максимална влечење и издржливост за сите видови на обука.TPU кафез дизајниран за максимална поддршка во текот на целиот тренингот.На сите нови зона XT мулти збор за пазар со свеж и уникатен midsole & горниот дизајн, подржавајќи на отчукувањата на срцето во еден храбар и жестока дизајн.Горниот спортови TPU кафез за заклучување поддршка, како и додавање на модерен допир.Оваа силуета е совршен чевли за камп тип на вежбање и висок интензитет на тренинг.?.

За производот

Купувачите избираат и