• Свеж
Munchkin Бања Забава Меур Компресор Играчка

Munchkin Бања Забава Меур Компресор Играчка

DEN 411.36

Од стока
Достапно.

10 ротирачки прачки задржи меурчиња континуирано тече за забава во или надвор од када.Вшмукување чаша безбедно се придржува меур производител да бања плочи или други мазна површина, додека на када помеѓу – не се наменети за вшмукување без поддршка.Работи со повеќето стандардни меур решенија (не се вклучени).Потребни 2 АА батерии (не се вклучени). 12 плус месеци.Опис на производот Вашето дете ќе биде жуборот над се со возбуда со Munchkin е нов Меур Компресор Бања Играчка.Одлична за употреба во или надвор од када, оваа симпатична пингвин карактеристики десет ротирачки прачки што се создаде постојан прилив на меурчиња.Со вшмукување чаша на база безбедно се придржува меур производител да бања плочи или други мазни површини.Само додадете вашите омилени меур решение и забавата може да започне!Одлично за мали момчиња и девојчиња 12+ месеци.Бренд Приказна Од Munchkin Она што детето не обожавам меурчиња?Меур до забавуваат со оваа симпатична пингвин дека удари постојан прилив на меурчиња внатре или надвор када.Така одат напред, нека забава меур до површината за вашите малечки следната бања.Бања време е значи да се биде посебен, безбедни и да се забавуваат!Munchkin е линија на бања производи има сè што би можеле да можеби треба да биде организирана, да бидат уверени, и да се вклучат вашиот малку сопствената имагинација.Направи bathtime поздравниот хит во секое време!.Бања време е значи да се биде посебен, безбедни и да се забавуваат!Munchkin е линија на бања производи има сè што би можеле да можеби треба да биде организирана, да бидат уверени, и да се вклучат вашиот малку сопствената имагинација.Направи bathtime поздравниот хит во секое време!.Бања време е значи да се биде посебен, безбедни и да се забавуваат!Munchkin е линија на бања производи има сè што би можеле да можеби треба да биде организирана, да бидат уверени, и да се вклучат вашиот малку сопствената имагинација.Направи bathtime поздравниот хит во секое време!.Бања време е значи да се биде посебен, безбедни и да се забавуваат!Munchkin е линија на бања производи има сè што би можеле да можеби треба да биде организирана, да бидат уверени, и да се вклучат вашиот малку сопствената имагинација.Направи bathtime поздравниот хит во секое време!.

За производот

Купувачите избираат и