• Свеж
iBobbish Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка - Здрав Ѕид Над 60 Медали Лесно да се Инсталира

iBobbish Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка - Здрав Ѕид Над 60 Медали Лесно да се Инсталира

DEN 710.64

Од стока
Достапно.

Тоа е напорно за да заработите вашиот медали и награди.Димензија : 15.Што виси бар има медали на страни, па тоа нема да го оштети вашиот медали или нека се лизга надвор.МОЌЕН МУЛТИ ЦЕЛ XFUNPLUS медал закачалка може да се користи за внатрешна или надворешна,во училиштето,работилница,канцеларија,дома или дури и на дрвената површина секаде каде што има ѕид површината.Нови подароци за човек близок на светот.IBOBBISH МЕДАЛ ГИ инспирираат колку далеку си дојден да се оди понатаму,за да бидете мотивирани и по секое достигнување.За разлика од друг материјал,од не ' рѓосувачки челик виси бар doesnot свиткана лесно.Обидете се оваа нова верзија медал закачалка да ги прикаже со стил и гордост, со оваа елегантна медал за пропелер!.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ XFUNPLUS медал закачалка се сите медали на ВИСОК КВАЛИТЕТ премиум Трајност со највисоко ниво на виси отпорни материјали кои се достапни на пазарот - 4 пати посилно од дрво,акрил и железо.Ние се грижиме за вашата квалитет и вашите гласови,ние го направи процесот на секој ден.Учествува во која било раса или конкуренцијата бара посветеност и пожртвуваност.Знае некој кој сака спорт?Потоа се стави насмевка на нивните лица и остварување на нивните ден од kinki овој совршен носител на медал!Нашиот медал екранот закачалката е совршен за мажите и жените и повеќе функционалности.Тоа има медал па не е важно тоа е преполн со 40 медали или 60 медали.Медал држач за пропелер е направен од цврсти метални материјали.Бидете Горди на она што ќе се постигне и да покаже исклучите вашиот импресивен медал Колекција!Тоа е време да се прикаже со стил и гордост во оваа елегантна премиум медал закачалка.Тоа е посилна од дрвени,акрил и железо медал закачалка.XFUNPLUS ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА – Ние знаеме што ќе падне во љубов со вашиот медал закачалка за медали подароци и многу повеќе!Со 3-годишна Гаранција и грижа на клиентите како тим секогаш се подготвени да се изедначи повеќе работи, не чека да се добие свиткана, кревка резултати што го заслужуваат, потполно ризик-бесплатно!.Ова е, исто така, претставува идеален подарок за денот на вљубените,birthday (роденден), thanksgivining ден,мајки ден јубилеи и празници.

За производот

Купувачите избираат и